sobota 30. ledna 2016

Smyčce

Smekám před všemi kdo umí hrát na nějaký hudební nástroj. Obdivuji to proto že to vyžaduje velkou dávku trpělivosti a nemalou dávku talentu. A trpělivost já tedy nemám :-( Potřebovala bych aby se výsledek dostavil dřív než za roky usilovného cvičení :-)

Na konci roku 2015 jsme v rámci firemního večírku představení smyčcového kvartetu Prague Cello Quartet. Když přišla z marketingového oddělení pozvánka, srdce mi zaplesalo a začala jsem se moc těšit. O to víc když jsem shlédla na youtube prezentační videa tohoto hudebního uskupení. Nejen že krásně hrají známé skladby, ale jsou to šoumeni :-D Takže celkový dojem z vystoupení byl velmi příjemný :-)


Vždycky se mi líbili písničky jako třeba All of me od John Legend ve verzi s houslovým doprovodem v podání Lindsey Stirling - poslech

Nebo mě vždy fascinuje dvojice šmrncovních violončelistek - Femme 2 Fatale


A jelikož jsem byla hodná a Ježíšek vyslyšel moje přání a dostala jsem lístky na představení Best of Broadway :-)


Známé muzikálové melodie v podání české filharmonie... Moc se těším jak si obléknu krásné šaty, zajdeme si na dobrou večeři a pak nás čeká jistě nezapomenutelný kulturní zážitek! :-)

3 komentáře:

 1. Spousta parádní kultury a krásných zážitků! Taky mám takové večery ráda.
  Andrejko, nezapomeň nás informovat - jaké to bylo, kde jste večeřeli a tak :o)
  Pa, Helena

  OdpovědětVymazat
 2. Milá Andrejko, jsem moc ráda, že se i Tobě líbilo parádní vystoupení, které nese prvky show. Myslím, že je dobré čas od času nasytit duši kulturním vystoupením. Krásné dny. Věrka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím a považuju to skoro za nutnost ;-)

   Vymazat

Děkuji všem za návštěvu, moc mě těší jestli se vám tu líbilo. Vážím si každého vašeho komentáře :-)