sobota 17. října 2015

Andělský dárek od mého anděla

Věřím že každý máme svého anděla strážce :-)

Myslím že většinou je to tak že anděl si najde vás, ne vy jeho. A tak se stalo i v případě mého anděla. Tedy mé kamarádky Lindy Z., kterou za svého anděla považuji!

Příběh našeho seznámení je celkem zajímavý. Na jednom nejmenovaném serveru kam obě chodíme za stejným zájmem, tedy bydlením byla kdysi už ani nevím kým vyhlášena anketa s dotazem "kdo je vám tady nejbližší?" a jedním z prvních lidí kdo na anketu odpovídal byla Linda. K mému úžasu mě doposud neznámá uživatelka napsala že jsem to pro ni já :-o A tehdy to byl počátek našeho přátelství :-)

Navzájem jsme se poznávali a zjistili jsme že byť je Linda o několik let mladší máme hodně společného a rozumíme si. Bohužel nás dělí víc než stovka kilometrů :-(

Poprvé jsme se osobně potkali letos v srpnu, kdy Linda se svojí dcerkou a maminkou přijela k nám do jižních Čech na dovolenou.

Bylo to překrásně strávené odpoledne na které jsem se MOC těšila!
Po několika hodinách strávených procházkou sami dvě mezi rybníky pak i s malou Adélkou u výběhů koz a koní
a následným posezením i s její maminkou v místní restauraci jsem volala domů, že přijedu déle než jsem plánovala. A věřte mi že jsem si vyhradila dost času a i tak to bylo málo :-D


Linda mi tehdy věnovala krejčovskou panu, kterou jsem si tak moc přála!

Já jsem jí kromě zabaleného dárku, který si mohla rozbalit až na svůj svátek který měla o pár týdnů později přivezla jako poděkování něco z mé keramické tvorby a mnou šité srdíčko s oblíbeným sloganem "Přátelé jsou jako hvězdy. I když je nevidíme, víme že jsou s námi".

Včera mi přišel nečekaně dopis. Jen tak... Žádný svátek či jiný významný den...

Po rozbalení jsem byla dojatá! Můj anděl mi s přáním pěkného podzimu posílá originálního vyrobeného anděla.


Hned jsem věděla, že si ho pověsím do ložnice pod lampičku.

Mimochodem je to už druhý anděl do sbírky. Ten první má celoročně své čestné místo na poličce na komíně.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji všem za návštěvu, moc mě těší jestli se vám tu líbilo. Vážím si každého vašeho komentáře :-)